DUYURULAR

 • Spot fayans, spot kalebodur, ucuz fayans, ucuz kalebodur,
  33x33 spot seramik, 30x60 spot seramik, 45x45 spot seramik.
  Ucuz kalebodur, fayans satışlarımız başlamıştır.
  Güncel stok ve fiyat için arayınız.
  0532 503 03 77
 • 3 ADET 2+1 1 ADET DUBLEX OLMAK ÜZERE 4 ADET SIFIR DAİRELER SATILIKTIR.
  İRTİBAT: 0532 503 03 77 MEHMET ULUKAYA
 • Yeni gelişmeler doğrultusunda 3d ya da üçboyutlu süblimanyon baskı dolap imalatına başlanmıştır. Hayal edebildiğiniz ne varsa aynısını dolaplarınıza yansıtıyoruz. İster bir doğa resmi, isterseniz sevdiklerinizin resmini mutfak dolabı kapaklarında, alınlarda yapıyoruz. Süblimasyon baskıyı isterseniz banyonuzda, kabininizde, duvarlarda ve yerlerde de uyguluyoruz. Siz iste
 • FAWORİ BOYA VE ISI YALITIM SİSTEMLERİ BAYİLİĞİ ALINARAK ISI YALITIM VE BOYA HİZMETLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.
 • ISI YALITIMDA FAWORİ ISI YALITIM PAKETİ UYGULANMAKTADIR. AYRICA SU SIZDIRMAZLIK UYGULAMASI DA YAPILMAKTADIR. İZODER GARANTİSİNDE İŞLEM YAPILMAKTADIR.

Hizmetler

-Yapı sektörüyle ilgili hertürlü ürün tedariğini uygun fiyata ve zamanında tüketicilerimize sunmak

-Konut ve işlerlerinizde ihtiyaç duyacağınız dekorasyon, boya, tadilat, seramik, mutfak dolabı, banyo dolabı, ısı ve su izolasyonunu malzeme+işçilik yapmak suretiyle yapmak.

-Banyolarınızda; vitrifiye, duş sistemleri , aksesuar, mobilya imalalt ve montaajını yapmak.

-Her türlü mobilya imalatı ve montajını yapmak.

-Aliminyum, demir, pvc doğramalarını yapmak.

-Kısaca yapı denilence projeden başlayarak, çatı dahil her türlü ürünün, tedarik, imalat ve montajını yapmak faaliyet alanımıza girmektedir.

 

Y<a href='http://armut.com/HizmetVeren/ulukaya-peyzaj-otopark-ins-yapi-malz-mut-san-ve-tic-ltd-sti-bursa-yildirim-anahtar-teslim-tadilat-dekorasyon_109007'> Ulukaya Peyzaj Otopark İnş.yapı Malz.müt.san. Ve Tic.ltd.şti. Bursa Yıldırım Anahtar Teslim Tadilat Dekorasyon - Armut.com  </a>apmanız gereken bizimle irtibata geçerek, taleplerinizi bildirmeniz yeterlidir.