DUYURULAR

 • Spot fayans, spot kalebodur, ucuz fayans, ucuz kalebodur,
  33x33 spot seramik, 30x60 spot seramik, 45x45 spot seramik.
  Ucuz kalebodur, fayans satışlarımız başlamıştır.
  Güncel stok ve fiyat için arayınız.
  0532 503 03 77
 • 3 ADET 2+1 1 ADET DUBLEX OLMAK ÜZERE 4 ADET SIFIR DAİRELER SATILIKTIR.
  İRTİBAT: 0532 503 03 77 MEHMET ULUKAYA
 • Yeni gelişmeler doğrultusunda 3d ya da üçboyutlu süblimanyon baskı dolap imalatına başlanmıştır. Hayal edebildiğiniz ne varsa aynısını dolaplarınıza yansıtıyoruz. İster bir doğa resmi, isterseniz sevdiklerinizin resmini mutfak dolabı kapaklarında, alınlarda yapıyoruz. Süblimasyon baskıyı isterseniz banyonuzda, kabininizde, duvarlarda ve yerlerde de uyguluyoruz. Siz iste
 • FAWORİ BOYA VE ISI YALITIM SİSTEMLERİ BAYİLİĞİ ALINARAK ISI YALITIM VE BOYA HİZMETLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR.
 • ISI YALITIMDA FAWORİ ISI YALITIM PAKETİ UYGULANMAKTADIR. AYRICA SU SIZDIRMAZLIK UYGULAMASI DA YAPILMAKTADIR. İZODER GARANTİSİNDE İŞLEM YAPILMAKTADIR.

Hakkımızda

Şirketimiz her türlü inşaat malzemeleri alım ve satımı, uygulaması, inşaat taahhüdü, tadilatı, izolasyonu , dekorasyonu yapar.

Amacımız; sizlere sorumluluk bilinciyle ve ciddiyetiyle sorunsuz olarak inşaat alanında hertürlü hizmeti, etkin yönetim ve denetimle yetişkin ve tecrübeli ekiplerimizle, gerekli ekipmanlarımızla daha kaliteli ve daha ucuz olarak sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yaşama alanlarınızda konforu, güvenliği ve huzuru tesis etmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

inşaat sektöründeki hertürlü gelişmeleri yakından takip ederek en hızlı şekilde en kaliteliyi en ucuza tedarik etmek ve taahhütlerimizi zamanında yerine getirmektir.